Jdi na obsah Jdi na menu
 


27. 2. 2021

Nařízení platná od 1. března 2021

Drazí bratři a sestry, milí farníci. 

Včera, tj. v pátek 26. února 2021 zveřejnila Vláda České republiky po svém zasedání nová nařízení, která vejdou v platnost v pondělí 1. března 2021.

Nás, kteří nyní navštěvujeme kostely v omezeném počtu, se nově přijatá nařízení nedotknou, neboť zůstávají v platnosti ta předešlá z prosince minulého roku: Veřejné bohoslužby se konat mohou. Mše svaté se v konkrétním kostele smí účastnit pouze takový počet účastníků, jaký odpovídá obsazenosti nejvýše 10 % míst k sezení, viz. náhled části usnesení.

od-1.3..jpg

Jsem Vám stále k dispozici přes telefon i email. Neváhejte se na mne obrátit s jakoukoli svojí starostí či prosbou. 

V modlitbě na každého z Vás myslím a žehnám Vám.  

Váš P. Wolfgang, OPraem.